جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 41185
  تاریخ انتشار : 7 دی 1392 9:18
  تعداد بازدید : 345

  زمان اجرای قانون بخشودگی جرائم بیمه ای تمدید نخواهد شد

  مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی در ادامه سفر دو روزه خود به استان فارس از شعب منتخب تامین اجتماعی شهر زرقان بازدید نمود.

  IMAGE634803781688349609.jpg

  به گزارش سرویس«شهری» ایسنا، سید تقی نوربخش در این بازدید برضرورت توجه هر چه بیشتر به واحد های صنعتی و کشاورزی و همچنین تسهیل در امور پرداخت غیرحضوری حق بیمه تاکید نمود.

   

   

  وی با بیان این مطلب که پرداخت حق بیمه کارفرمایان، گامی موثر در توسعه فعالیت‌ها و ارائه خدمات به هنگام این سازمان است از کارفرمایان خواست تا نسبت به پرداخت به موقع حق بیمه کارگران در واحدهای صنعتی و کشاورزی و همچنین صنوف مختلف اقدام نمایند.

   

   

  مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی اجرای طرح بخشودگی جرائم حق بیمه را فرصتی مغتنم برای کارفرمایان برشمرد و گفت: تسهیلاتی کم نظیر همچون بخشودگی 100 درصد جرائم معوق حق بیمه و اقساط اصل حق بیمه فراهم شده است که انتظار داریم فعالان بخش صنعتی، خدماتی و کشاورزی از این مزایا در فرصت باقیمانده تا 19 دی ماه بهره مند شوند و مهلت تعیین شده، تمدید نخواهد شد.

   

   

  گفتی است، شعبه تامین اجتماعی زرقان بعنوان یکی از قطب‌های اصلی صنعتی و کشاورزی استان فارس بیش از 15 هزار نفر بیمه شده اصلی را تحت پوشش دارد.

   

   

  در جریان این دیدار مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی از نزدیک در جریان مسائل ومشکلات بیمه شدگان، کارفرمایان و مستمری بگیران قرار گرفت.

   

   

  همچنین دکتر نوربخش دستورات لازم برای حل برخی از مشکلات این شعبه برای ارائه خدمات مناسب‌تر ذینفعان را صادر کرد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
17