جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 41305
  تاریخ انتشار : 8 دی 1392 10:39
  تعداد بازدید : 569

  چرا «سعید مرتضوی» از 8 روزنامه شکایت کرد؟

  وکیل مدافع سعید مرتضوی گفت: موکلم از هشت روزنامه به دلیل افترا و نشر اکاذیب در رابطه با گزارش تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی به دادسرای فرهنگ و رسانه شکایت کرده است.

  hamidreza dastjerdi (5 of 15)-3.jpg

  سعید ایوبی‌یزدی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با بیان این مطلب، اظهار کرد: موکلم از روزنامه‌های «ایران»، «همشهری»، «اعتماد»، «مردم سالاری»،‌ «جوان»، «دنیای اقتصاد»، «شرق» و «قانون» به اتهام افترا و نشر اکاذیب شکایت کرده است.

   

  وی ادامه داد: دلیل شکایت موکلم از روزنامه‌های مذکور در مورد انتشار مطالبی در راستای موضوع گزارش تحقیق و تفحص از سازمان تأمین اجتماعی بوده است.

   

  ایوبی خاطرنشان کرد: موکلم در رابطه با مطالب منتشر شده در این روزنامه‌ها جوابیه‌ای را ارائه کرد، اما متاسفانه هیچ یک از روزنامه‌های مذکور این جوابیه را چاپ نکردند.

   

  وی تصریح کرد: بر اساس تبصره 3 ماده 23 قانون مطبوعات ما علاوه بر شکایت کیفری، الزام جوابیه را برای چاپ از این روزنامه‌های خواستار شدیم.

   

  وکیل مدافع سعید مرتضوی گفت: پرونده شکایت موکلم از این روزنامه‌ها در شعبه‌های 12 و 4 بازپرسی دادسرای فرهنگ و رسانه مطرح و در حال رسیدگی است.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
26