جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 47464
  تاریخ انتشار : 12 اسفند 1392 15:13
  تعداد بازدید : 529

  دادستان کل کشور در نشست خبری

  زندانیان در ایام مرخصی کار خلاف قانونی را انجام ندهند

  دادستان کل کشور ادامه داد: لیست عفوی به مناسبت 12 فروردین 93 و براساس قانون اساسی به مقام معظم رهبری داده ایم تا کسانی که واجد شرایط هستند از عفو برخوردار شوند.

  به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران، سخنگوی دستگاه قضا در ادامه پنجاه و نهمین نشست خبری با اشاره به عفو زندانیان برای سال جدید گفت: به لحاظ کمک به خانواده زندانیان و همچنین عفو زندانی ریاست قوه قضاییه این امر را به سازمان زندان‌ها ابلاغ کردند که زندانیانی که واجد شرایط هستند بتوانند در تعطیلات سال جدید از مرخصی استفاده کنند. 

  وی افزود: لیست عفوی به مناسبت 12 فروردین 93 و براساس قانون اساسی به مقام معظم رهبری داده‌ایم تا کسانی که واجد شرایط‌ هستند از عفو برخوردار شوند.

   حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای تصریح کرد: به زندانیان توصیه می‌کنم که در ایام مرخصی کار خلاف قانونی را انجام ندهند چرا که این امر در آزادی آنها موثر است.
   
  دادستان کل کشور ادامه داد: در سال 92 یک اقدام فوق‌العاده و بسیار خوب از سوی قوه قضاییه صورت گرفت.

   وی خاطرنشان کرد: اکثر قریب به اتفاق کسانی که محکوم به قصاص بودند در یک اقدام خداپسندانه از ناحیه اولیای دم مورد عفو قرار گرفتند و اولیای دم از حق قصاص خود گذشتند و براساس آمار در ماه‌های اخیر بیش از 80 مورد حکم قصاص اولیای دم مورد عفو قرار گرفت. 
   
   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28176136
اکنون :
82