جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 47746
  تاریخ انتشار : 15 اسفند 1392 8:47
  تعداد بازدید : 762

  مهلت ارسال مقالات به "دهمین همایش ملی علمی-پژوهشی خلیج فارس" تمدید شد

  نظر به استقبال گسترده دانش پژوهان و علاقمندان مهلت ارسال مقالات به دهمین همایش ملی علمی-پژوهشی خلیج فارس تا 25 اسفندماه تمدید شد .

  به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ به نقل از پايگاه اطلاع رساني مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (istta) ، طبق مصوبه شورای سیاستگذاری دهمین همایش ملی علمی-پژوهشی خلیج فارس و نظر به استقبال دانشجویان و دانش پژوهان به حوزه مطالعات خلیج فارس، زمان ارسال مقالات به همایش تا 25 اسفندماه تمدید شد . 

  بابک ارسیا دبیر دهمین همایش ملی خلیج فارس در این باره گفت: این همایش با رویکرد علمی-پژوهشی و در محورهای فرهنگ، هنر و معماری خلیج فارس، گردشگری، ابعاد حقوقي، سیاسی و اجتماعی، تاریخ و باستان شناسی و جغرافیا و محیط زیست خلیج فارس در تاریخ 9 تا 12 اردیبهشت ماه 1393 مصادف با روز ملی خلیج فارس برگزار می گردد . 

  او هدف از برگزاری این همایش را بزرگداشت نام خلیج فارس و همچنین ارائه ی راهکارهای مناسب جهت رفع نگرانی‌های موجود فرهنگی، اقتصادی و زیست‌محیطی، حفظ، پاسداشت و تداوم فرهنگی و تمدن ایرانی و ایجاد صلح و توسعه پایدار خلیج فارس عنوان کرد . 

  سرپرست مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران یادآور شد: بخشی از مقالات برگزیده در کتاب دوجلدی مجموعه‌ مقالات همایش خلیج فارس و بخشی دیگر در قالب پوستر به چاپ خواهد رسید. علاوه‌ بر آن، تعداد محدودی از این مقالات در شماره‌های مختلف فصلنامه مطالعات فرهنگی - سیاسی خلیج فارس منتشر خواهد شد و به تمامی نویسندگان مقالات دعوتنامه جهت حضور در همایش و گواهینامه ارسال مقاله اعطا خواهد شد . 

  او در پایان افزود: تمامی علاقمندان و دانش پژوهان حوزه خلیج فارس می توانند مقالات علمی-پژوهشی خود را تا پایان وقت اداری 25 اسفندماه از طریق پایگاه اینترنتی www.persiangulf-co.ir ارسال نمایند .

   

   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28175148
اکنون :
77