جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 55524
  تاریخ انتشار : 22 تیر 1393 13:53
  تعداد بازدید : 463

  رئیس دیوان عدالت اداری در جمع خبرنگاران:

  اعتراض داروسازان راه به جایی نخواهد برد

  رئیس دیوان عدالت اداری گفت: اعتراض داروسازان راه به جایی نخواهد برد و کار آن ها خلاف رویه قانونی بوده است.

  به گزارش باشگاه خبرنگاران، "حجت الاسلام والمسلمین محمد جعفر منتظری" رئیس دیوان عدالت اداری در حاشیه مراسم ختم "آیت الله محمدی گیلانی" عضو مجلس خبرگان رهبری در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره اطلاعیه جدید داروسازان کشور در محکومیت دیوان عدالت اداری گفت: از کسانی که منافعشان کم شده انتظاری جز اعتراض وجود ندارد لذا ما از وزارت بهداشت و درمان انتظار داریم از حقوق و منافع مردم دفاع کند و در برابر خواسته یک صنف خاص کوتاه نیاید. 

  وی افزود: اقدامی که درباره داروسازان صورت گرفت کاری قانونی بوده و اعتراض آن ها راه به جایی نخواهد برد. 

  حجت الاسلام والمسلمین منتظری با بیان این که داروسازان باید از طریق قانونی برای دریافت پول وارد عمل شوند، اظهار داشت: ما با دریافت وجه نقد و پول مخالفت نداریم اما در حال حاضر وجهی که آن ها دریافت می کردند خلاف قانون بود. 

  حجت الاسلام والمسلمین منتظری در ارتباط با اینکه آیا در زمینه اعتراض داروسازان از دولت استعلام صورت گرفته است؟ اظهار داشت: نمایندگان دولت در این جلسات حضور داشتند و نظر خود را اعلام کردند.

  رئیس دیوان عدالت اداری در پاسخ به این سوال که آیا دولت درباره برخورد با داروسازان مطلع بود؟ اظهار داشت: نماینده ای از دولت در جلسه ای که این تصمیم اتخاذ شد حضور داشت. 

  همچنین وی در ارتباط با افزایش شکایت از مصوبات دولت یازدهم اظهار داشت: در این زمینه آماری ندارم.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28624330
اکنون :
77