جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 55635
  تاریخ انتشار : 23 تیر 1393 16:7
  تعداد بازدید : 439

  بررسی نحوه تعامل دو قوه در دیدار اعضای کمیسیون حقوقی با آملی لاریجانی

  سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با اشاره به جلسه روز گذشته اعضای کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با رییس دستگاه قضا، محور این دیدار را افزایش تحولات بین دو قوه عنوان کرد.

  میرهادی قره سید رومیانی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایسنا گفت: دیدار مشترک رئیس قوه قضائیه و معاونان ایشان با اعضای کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس روز گذشته در نهاد قوه قضائیه برگزار شد.

  وی افزود: در این جلسه نحوه تعامل قوه قضائیه با مجلس شورای اسلامی بررسی شد و قدم های اساسی در راستای تعاملات بیشتر دو قوه بر داشته شد.

  سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی از استقبال آیت الله آملی لاریجانی برای انتقال نظرات قوه قضائیه در بررسی لوایح قضایی به مجلس شورای اسلامی سخن گفت و افزود: رئیس قوه قضائیه از اینکه از نظرات این قوه در بررسی طرح ها و لوایح استفاده شود، استقبال و اعلام کرد نظراتش را در خصوص مسائل مد نظر به کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس انتقال خواهد داد.

  وی از بررسی اصلاح قانون آیین دادرسی کیفری توسط قوه قضائیه خبرداد و افزود: آیت الله آملی لاریجانی نسبت به آیین دادرسی کیفری نظراتی داشتند به همین دلیل قرار شد اصلاحات مدنظر ایشان از طریق کمیسیون قضائیه و حقوقی مجلس اعمال شود.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
13