جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 59187
  تاریخ انتشار : 22 شهریور 1393 15:32
  تعداد بازدید : 671

  نماینده کلیمیان در بهارستان:

  تمامی حقوق اقلیت ها در چارچوب قانون اساسی رعایت می شود

  نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی دشمنان جمهوری اسلامی ایران را دشمن ایرانیان موحد غیرمسلمان نیز دانست و گفت: اگر مسائل کوچکی هم در رابطه با اقلیت های مذهبی وجود داشته باشد در چارچوب نظام جمهوری اسلامی ایران و با رهنمودهای مقام معظم رهبری به راحتی قابل حل است.

  به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛"سیامک مره صدق" نماینده کلیمیان درمجلس ، درباره اظهارات "بان کی مون" که در گزارش سالانه اش دولت روحانی را به خلف وعده در زمینه حقوق بشر متهم کرده است، بیان داشت: بان کی مون جایگاه خود را از دبیر کلی سازمان ملل متحد به سخنگویی ناتو به ویژه وزارت امور خارجه آمریکا تقلیل داده است.

  عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تصریح کرد: این برخورد بان کی مون بیانگر آن است که اطلاعات نادرست به دستش می رسد و یا اینکه قضاوت دبیر کل سازمان ملل متحد برمبنای درستی صورت نمی گیرد که این امر باعث می شود دیگر حتی ارزشی برای سخنان وی قائل نشویم.

  نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه ایران بدون شک دمکرات ترین کشور در خاورمیانه است، افزود: با معیارهای دمکراتیک لیبرال غربی هم هیچ کشوری در منطقه به اندازه ایران، مردمش از آزادی بیان و انتخاب برخوردار نیستند. 

  وی با بیان اینکه من به عنوان نماینده یک اقلیت دینی اعلام می کنم که در چارچوب قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران حقوق ما رعایت شده و مشکل خاصی در این رابطه نداشته ایم، گفت: اگر هم مسائل کوچکی وجود داشته باشد در چارچوب نظام جمهوری اسلامی ایران و با رهنمودهای مقام معظم رهبری به راحتی قابل حل است و هیچ وقت اجازه نخواهیم داد که این مسائل مورد سوءاستفاده دشمنان منافع جمهوری اسلامی ایران قرار بگیرد.

  مره صدق اظهار داشت: همان طور که در چند ماهه اخیر هم با طرح برخی مسائل خود به نتایج بسیار خوب و مورد توجهی نیز رسیده ایم و هیچ نیازی به دخالت های بیگانگان نداریم، مسائلی که اقلیت های دینی در ایران داشته باشند موضوعی درون خانوادگی است.

  نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی دشمنان جمهوری اسلامی ایران را دشمن ایرانیان موحد غیرمسلمان نیز دانست و خاطرنشان کرد: جای تشکر دارد که در همین یک سالی که از آغاز دولت یازدهم گذشته است ما توانستیم برخی از مسائل اقلیت های دینی را که در حیطه اختیارات قوه مجریه بود را حل کنیم.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
14