جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 59453
  تاریخ انتشار : 26 شهریور 1393 12:13
  تعداد بازدید : 461

  در حاشیه اجلاس آلکو برگزار شد

  دیدارهای وزیر دادگستری با مقامات قضایی کشورهای عضو آلکو

  وزیر دادگستری در دیدارهای دو جانبه با مقامات قضایی کشورهای عضو آلکو بر لزوم تقویت و تحکیم هرچه بیشتر روابط بین جمهوری اسلامی ایران و کشورهای عضو این سازمان تاکید کرد.

  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، به نقل از ایگاه اطلاع رسانی وزارت دادگستری، حجت الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری، در حاشیه پنجاه و سومین اجلاس سالانه سازمان حقوقی مشورتی آسیایی - آفریقایی (آلکو) با چند تن از مقامات قضایی کشورهای عضو این سازمان، بطور دوجانبه دیدار و گفت وگو کرد.

  وزیر دادگستری در این دیدارها با بیان این مطلب که مسایل حقوق اساسی ملت ها از مسایل بسیار جدی و ضروری امروز جامعه جهانی است، گفت: خوشبختانه امروز فرهنگ عمومی ملت ها رشد و توسعه یافته و نخبگان برجسته و آزاد اندیش و مستقلی در بین این ملت ها وجود دارند، که سرمایه های واقعی هستند و مهمترین مساله آشنایی ملت ها به حقوقشان و پایداری و استقامت برای احقاق حقوقشان است.

  وی همچنین افزود: جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک رسالت انسان دوستانه، بشری و الهی، آماده است تا نقش خود را بخوبی ایفا کند و تاکنون نیز در این راه متحمل هزینه های سنگینی شده است و ما معتقدیم استقلال و عزت ملت ما از این طریق حفظ می شود.

  در حاشیه پنجاه و سومین اجلاس سالانه سازمان حقوقی مشورتی آسیایی - آفریقایی (آلکو) مقاماتی از کشورهای فلسطین، لبنان، سریلانکا و امارات و اردن با وزیر دادگستری دیدار و گفت وگو کردند.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
20