جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 59475
  تاریخ انتشار : 26 شهریور 1393 14:41
  تعداد بازدید : 688

  نماینده تام الاختیار مرکز جذب آزمون قوه‌قضاییه:

  هیچ داوطلب قضاوتی را برای تهران جذب نمی کنیم/ خانم هایی که نمی توانند به شهرستان بروند آزمون ندهند

  نماینده تام الاختیار مرکز جذب آزمون قوه قضاییه گفت: در آزمون جذب قضات در تهران هیچ گونه جذبی نداریم و خانم هایی که در شهرستان قبول شده اند و همسرشان در تهران است یا می توانند با تعهد رسمی همسرشان به شهرستان بیایند یا از ورود به دستگاه قضایی کشور انصراف دهند.

  محمود حاج مرادی در گفت وگو با خبرگزاری فارس درباره درج شدن عدد صفر مقابل سهمیه شهر تهران در اطلاعیه آزمون جذب قضات گفت: این تصمیم گیری بر اساس نیازهایی است که کارگزینی اعلام کرده است.

  وی افزود: البته بحث این نیست که این افراد امکان ندارد در طول خدمت به تهران منتقل شوند اما این افراد در جذب عمومی در تهران جذب نمی شوند. فعلا نیاز ما همین استان هایی است که اعلام شده است. البته دانشجویان دکتری در تهران جایابی می شوند.

  حاج مرادی تصریح کرد: در آن اطلاعیه آمده است که اگر کسانی که می خواهند در شهرهای غیر از محل سکونت همسرشان و یا ولی شان خدمت کنند باید تعهد رسمی محضری بدهند که از این حق خودشان عدول کرده اند.

  نماینده تام الاختیار مرکز جذب آزمون قوه قضاییه اظهار داشت: برای خانم هایی که در شهرستان پذیرفته شده اند و همسرشان در تهران ساکن است ظرفیتی وجود ندارد که به پایتخت منتقل شوند. آنها مکلفند در آنجایی که قبول شدند خدمت کنند و یا اینکه می توانند از ورود به دستگاه انصراف دهند.

  حاج مرادی بیان داشت: در بحث جذب اختصاصی احتمال دارد در آن استان هایی که ظرفیتش صفر اعلام شده است ظرفیت های جدیدی ایجاد شود.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28624330
اکنون :
79