جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 59490
  تاریخ انتشار : 27 شهریور 1393 10:23
  تعداد بازدید : 453

  رئیس کل دادگستری استان تهران:

  بان کی مون از مردم فلسطین دفاع کند نه قاچاقچیان مواد مخدر

  رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: آقای بان کی مون اگر دلش به حال انسان ها می سوزد از انسان های بیگناه - که در کشورهای مظلوم مانند فلسطین، عراق و غیره توسط جریان های تروریستی دولتی جانشان را از دست می دهند- دفاع کند.

  غلامحسین اسماعیلی در گفت وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره ی اظهارات اخیر بان کی مون در رابطه با نقض حقوق بشر در ایران، گفت: اعدام هایی که در جمهوری اسلامی ایران انجام می شود اکثریت قریب به اتفاق مربوط به جرایم سنگین مواد مخدر است که این موضوع در جهت دفاع از انسانیت، بشریت و پیشگیری از ابتلای انسان های دیگر در ایران به مواد مخدر است.

  وی ادامه داد: در واقع ایران در مسیر مبارزه با مواد مخدر این مجازات را اجرا می کند و اجرای این مجازات در قوانین ما پیش بینی شده است و

  قاچاقچیان مواد مخدر جای دفاع ندارند.

  رئیس کل دادگستری استان تهران با بیان این که «با اجرای مجازات اعدام ما توانستیم از فعالیت های باندهای مواد مخدر که موجب به هلاکت رساندن نسل انسان و بشریت می شود پیشگیری کنیم» اظهار کرد: بسیاری از افرادی که در جرایم مواد مخدر به مجازات اعدام محکوم شدند جزء باندهای بزرگ مواد مخدر بودند که مواد مخدر را از کشورهای همسایه ایران که تولید کننده ی مواد مخدر هستند از خاک جمهوری اسلامی ایران به کشورهای اروپایی منتقل کردند.

  وی ادامه داد: اگر ایران با مواد مخدر مبارزه نمی کرد، امروزه بسیاری از کشورهای اروپایی نیز گرفتار بلای خانمان سوز مواد مخدر بودند. در واقع این کار ما در جهت حفاظت از جامعه ی بشریت و انسانیت است.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28635827
اکنون :
24